Facebook

Oferta

CIENIAWA-SKI stałe rozwijająca się , położona najbliżej Nowego Sącza [tylko 12 km , 15 minut jazdy samochodem] Rodzinna Stacja Narciarska z 3 wyciągami narciarskimi i trasami o zróżnicowanych poziomach trudności:

  • Wyciąg MAŁY obsługuje ponad 350 m odcinek łagodnego stoku przeznaczonego do jazdy rekreacyjnej oraz nauki jazdy dla początkujących oraz średniozaawansowanych.

 

  • Wyciąg DUŻY to ponad półkilometrowa trasa w początkowej fazie o znacznej różnicy wzniesień - dla wprawnych zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

 

    • Wyciąg ŻÓŁWIK to bardzo łagodny fragment stoku służący do stawiania pierwszych kroków na nartach ze specjalnym w trosce o bezpieczeństwo Małych Narciarzy zaczepowym 50 metrowym wyciągiem o niskim prowadzeniu liny.

Trasy zjazdowe są codziennie ratrakowane, w miarę potrzeb dośnieżane, wieczorami stoki jasno oświetlone a ceny oraz jakość naszych usług bardzo atrakcyjne. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatne parkingi, zapraszamy do wypożyczalni sprzętu a także do skorzystania z usług naszych instruktorów narciarstwa i snowboardu - szkółka narciarska

Wszystkich zmęczonych, głodnych, zmarzniętych zapraszamy po nartach do naszej stylowej drewnianej Karczmy we Dworze gdzie po szaleństwach na stoku zamieniając biały puch śniegu na białą pianę grzanego piwa w bardzo miłej atmosferze karczmianej izby skosztować można wyśmienitych dań kuchni regionalnej lub zasiąść przy herbacie na góralską nutę i ogrzać się czy odpocząć przy kominku.

ZAPRASZAMY WIĘC CAŁYMI RODZINAMI DO ZIMOWEJ CIENIAWY

To przyjazny stok dla Dużych i Małych narciarzy a nasza oferta mieni się bogactwem i jest wprost na wyciągnięcie ręki - tylko ... DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ